מטופלות כותבות

** אזהרת טריגר ** חלק מהטקסטים מתייחסים לאובדנים/טראומות בנוגע להיריון ולידה

טיפול לעיבוד לידה

“תודה על הליווי והתמיכה וההתבוננות הפנימית שעשינו בעיבוד. בזכות העיבוד באתי מוכנה נפשית ומלאה בביטחון וידיעה ברורה של מה חשוב לי ללידה הזו. הצלחתי להעביר לצוות את הדברים המשמעותיים לי, ולהתנהל (ולנהל את בעלי ואמא שלי) בהתאם בסיטואציה.

כל לידה היא מערבולת של חוסר שליטה, ולידת חירום כמו שלי פי כמה וכמה, ואף על פי כן – הרגשתי בשליטה, בקור רוח, אפילו אפשר להגיד ברוגע מסוים בתוך הכאוס, שהפליא מאוד את כל הצוות סביבי ולחלוטין תרם לסיום הבריא והמוצלח של הלידה.

במובן מסוים הייתי בשני מצבי תודעה בלידה – בכאן ועכשיו, וגם קצת בעיבוד לידה העתידי שדמיינתי שאעשה בהמשך… ותוך כדי שדמיינתי את זה, ידעתי מיד איך אני רוצה לתפקד ואיך אני רוצה לזכור את הלידה הזו, כבר בזמן אמת.

אז שליטה אין – אבל כלים להתמודד עם הכאוס יש.

אז שוב תודה לך, על הכל!

אין ספק שבאתי אחרת לגמרי ללידה בזכותך, והצלת נפשות ממש ❤”

טיפול לחרדות בהיריון

“דווקא כשעבר קצת זמן, אני יותר חושבת על הטיפול בזמן ההיריון.

אני ממש נדהמת איך ברגע שילדתי החרדות שככו ונעלמו. לא שאין קושי עכשיו – האיזון המשפחתי הופר, יש קשיים זוגיים, הוריים, פיזיים ונפשיים. ועייפות, הרבה עייפות… אבל אלו קשיים שאני יכולה להתמודד איתם, לעצור ולהירגע, לנשום ולהמשיך.

לעומת הקשיים בהיריון, שם היו חרדות, חששות ופחדים בלתי נשלטים שממש לא הצלחתי להתמודד איתם עד הטיפול. הייתי סקפטית לגבי שיטת הטיפול והיום אני מעריצה מספר אחת. את היית אותנטית וטבעית, הרגשתי נח איתך ושאת שם בשבילי באמת, לא כי זאת העבודה שלך, כי באמת היה לך אכפת. היית לי אור, ביטחון ויציבות בתקופה כל כך כל כך סוערת וקשה ולא אגזים ואומר שממש הצלת אותי. ❤”

 

טיפול לעיבוד לידה

“טוב, אז… ילדתי! 😊

כשהגעתי לבית החולים הייתי בחששות אבל בדיוק כמו שאמרת לי בטיפול, בגלל מה שקרה לי בלידה הקודמת העמידו לי סוללה של רופאים ואפילו קרדיולוגית הייתה בכוננות. הייתי הסלב של מיון יולדות וכולם רצו לראות את היולדת שעברה התקף לב בלידה הראשונה והייתה מספיק אמיצה לעשות את זה שוב 🤪

במהלך הלידה היו איתי 4 מיילדות ולא אחת והן פשוט שמרו עלי ועטפו אותי מכל הכיוונים. אפילו קיבלתי מסאז’ ברגליים חחחח

שיננתי לעצמי שאני תותחית על וכשהגיע הרגע ללחוץ נתתי לחיצה אחת חזקה והוא פשוט יצא החוצה! ממש לידה כמו תרנגולת 🤣😂 והכי חשוב – בלי תפרים!!! הכי חוויה מתקנת שיש.

לא הייתי יכולה לעשות את זה בלי העזרה שלך. שינית לי את המחשבה ומאירוע טראומטי הפכת את זה לאירוע מכונן ומחזק שגרם לי להבין כמה כוחות יש בי.

המון המון תודה לך!

הלוואי וכל הנשים יידעו על הטיפול הזה כי זה באמת עוזר להתגבר על החוויה הקשוחה הזו שנקראת לידה.”

  • סיפור הטיפול של האישה המדהימה הזו מופיע כאן 💖

טיפול בעקבות לידה שקטה

“עברו 8 חודשים ואני כבר נושאת בבטני תינוקת חדשה אבל לרגע לא שוכחת אותה, את התינוקת האהובה שלי שהיינו יחד צמודות במשך 5 חודשים שלמים. שכבר הרגשתי אותה בועטת בתוכי וחיה בתוכי ונושמת בתוכי.

קרה מה שקרה ונאלצנו לקחת החלטה גורלית אכזרית וקורעת לב. נאלצתי להיפרד ממנה. עד היום אני לא מבינה איזה כוחות היו לי ומאיפה הם הגיעו ואיך שרדתי את התופת הזו.

אני עוברת היום חוויה מתקנת, הריון חדש טפו טפו תקין ורגוע, אבל אני סוערת בפנים. לא לוקחת כמובן מאליו לרגע, לא שוכחת, לא מפסיקה להודות ולקוות שהכל יהיה בסדר. בעזרתו שם למעלה, אני מאמינה שהוא שומר עלי. וגם היא שומרת עלי שם מלמעלה. לא כועסת, לא נוטרת טינה, יודעת שהחלטתי בשביל שתינו. שחשבתי עליה יותר מאשר עלי. ששמרתי על הבית שלי ועל ילדיי האהובים. שלעולם היא תהיה בלב של כולנו.”

טיפול בדיכאון לאחר לידה

“רציתי לשתף אותך כמה השיחות איתך עזרו לי וכמה הכלים שנתת לי מחזקים ועוזרים לי. אני ממש מרגישה את השינוי מהמקום שהייתי בו לפני השיחות איתך ואחרי השיחות. תודה לאל שלא הזדקקתי מאז השיחה האחרונה שלנו להעזר בסדר הפעולות שתכננו יחד אך אני יודעת שבמידה ואזדקק יש לי כלים להעזר בהם להתמודדות עם המצב.

היו לנו כמה ימים שהוא היה חולה וכמובן שנשאר איתי בבית וההתמודדות עם זה הייתה כל כך טבעית עבורי ושמחתי שזה כך ולא הייתה התמוטטות כלשהי מצידי 🙏

אז באמת רציתי לומר פשוט תודה❣️ תודה על שהוצאת אותי מהמקום החשוך שהייתי בו, על הכלים שנתת לי ועל המקום הכי נקי ותומך לבוא ולפרוק בו את הכנות והמציאות שחייתי בה אז.

יודעת שתמיד יכולה לפנות אלייך שוב במידת הצורך וגם זה מחזק.

תודה רבה. 🌺”

טיפול לעיבוד לידה

“תודה מכל הלב על התקופה הזו, והעזרה עם מה שעברנו אחרי הלידה. אני מצליחה יותר ויותר לחיות את מה שקורה עכשיו ולתת למה שהיה את מקומו בעבר…

ובכלל מרגישה חזקה ואמיצה יותר לבטוח בלב שלי ולהקשיב לרצונותיי.

כמה עוצמה יש בלהצליח להתבונן במשהו מזווית אחרת. ❤🌸”

מוזמנת לפייסבוק